Hokejové finále - PressKadaň

PressKadaň
PressKadaň
Přejít na obsah
V sobotu 2. března se odehrálo první finálové utkání Krajské ligy mužů Ústeckého kraje. V rámci projektu FANDÍ CELÁ KADAŇ tým Kadaně přivítal na svém ledě Draky z Bíliny. Na zimním stadionu se uskutečnil předzápasový program. U vstupu byl k dispozici fotokoutek, kde se fanoušci mohli vyfotit například s Maxipsem Fíkem nebo s logem FANDÍ CELÁ KADAŇ. Novinkou byla možnost si zasoutěžit o sledování finálového utkání na domácí střídačce. Čtyři vylosovaní šťastlivci tak byli vtáhnuti přímo do děje. Před zápasem přímo na ledové ploše zazpívala českou státní hymnu Dana Genserová. O úvodní čestné buly se postaral starosta města Jan Losenický za asistence Maxipsa Fíka a sportovního manažera A-týmu Jaroslava Kučery. Utkání mělo náboj a kadaňští hokejisté potvrdili roli favorita, kdy po třetinách 2:1, 1:0, 4:2) porazili hokejisty z Bíliny 7:3. Hattrickem se na vysokém vítězství podílel obránce Václav Cestr. Po prvním gólu domácích se led zaplnil plyšáky. K myšlence plyšákové exhibice se zapojila celá řada fanoušků a tím přispěli k dobré věci. Vše zdokumentovala 360-ti stupňová kamera, která byla umístěna na střeše stadionu. První finálový duel sledovalo skvělých 1843 diváků.
Druhý finálový duel se odehraje v sobotu 9. března od 17. hodin v Bílině. Klub SK Kadaň pořádá výjezd z autobusového nádraží a fanoušci zaplatí 200 korun. V ceně zájezdu je doprava a vstupenka na utkání.
Finále Krajské ligy Ústeckého kraje se hraje na dvě vítězství. Případný třetí duel se odehraje v sobotu 16. března na zimním stadionu v Kadani.

Text a foto: Karel ZárybnickýCreated with WebSite X5 a Vahar (c) 2022
Návrat na obsah