FK Tatran Kadaň-Most - Souš B 2:1 pk - PressKadaň

PressKadaň
PressKadaň
Přejít na obsah

FK Tatran Kadaň - FK Baník Most - Souš B 2:1 (0:0)pk, branka za domácí: Valenta.
V neděli 27. března hostili naši fotbalisté celek z pátého místa tabulky Ústeckého krajského přeboru 2021/22. Domácí fotbalisté podali dobrý výkon a mohou jen litovat nevyužité brankové příležitosti v prvním poločase. Ve druhé polovině zápasu nejprve hostující Adam Koudelka v 57. minutě zajistil   soupeři vedení. Domácí se podařilo vyrovnat v. 73 minutě zásluhou Dominika Valenty. O výsledky zápasu nakonec rozhodovaly pokutové kopy. Když brankář domácích Petr Hanus zlikvidoval šestý pokutový kop Mostu, Kadaň slavila vítězství a zisk dvou bodů. Další zápas mohou přijít domácí fanoušci zhlédnout v neděli 10. dubna od 10.30 hodin. Soupeřem Kadaně bude Modrá..