Komunál v Kladně pro fanoušky - PressKadaň

PressKadaň
PressKadaň
Přejít na obsah
  
Známe tváře v místním Hostinci
Kladno je statutární město, 4 kilometry severozápadně se nachází město Libušín. Zde je i místní Hostinec Komunál, kterému šéfuje pan Luboš Kovařík - fanoušek hokejového klubu Rytíři Kladno a českého hokeje. Zmiňovaná hospůdka má však jednu symboliku. V místním hostinci se pokocháte nejen vlastnoručně podepsanými fotkami českých reprezentantů, vystavenými dresy legend, ale najdete zde i obsáhlou sbírku velkých hokejových jmen kladenského klubu a České hokejové reprezentace. Vášnivý sběratel autogramů a zároveň fanoušek středočeského klubu Rytíři Kladno Libor Jeřábek pečuje o tuto tzv. síň slávy.
V Komunále Vás mile přivítá příjemná obsluha, která dbá na spokojenost každého hosta. Nápojový lístek nabízí široký výběr alkoholických a nealkoholických nápojů. Z pivní nabídky si host může vybrat Staropramen Smíchov, Staropramen jedenáctku, extra chmelenou 12. Arnoštovu hořkou desítku, dále pivo Mustang  a Černou Barboru. Zmíněná tři poslední piva piva produkuje Pivovar Ostravar. Nesmí chybět ani nealkoholické pivo Staropramen či široké portfolio alko i nealko nápojů s příchutí. Z pokrmů si zákazník může vybrat například pečené vepřové koleno, smažené sýrové nugetky nebo si pochutnat na pizze. K pivu se doporučuje klasický utopenec, matjesy, blaťák a pro fajnšmekry pikantní hermelín.
Příznivci sportu uvítají sledování sportovních utkání nejen klasických sportovních kanálů, ale je možnost sledovat utkání na stanici O2 TV SPORT nebo Hokejka TV. Třešničkou na dortu je zavěšená televize nad pisoáry, aby skalním fanouškům neunikl důležitý moment.
Po sezóně se zde sejde kladenský tým a proběhne oficiální zakončení.
Hostinec Komunál najdete v Prokopské ulici 66 v Libušíně u Kladna.
Text: Pavel Zárybnický
Foto: Pavel Zárybnický, Libor Jeřábek
 

Created with WebSite X5 a Vahar (c) 2022
Návrat na obsah